Ons is almal verbind om ons studente te ondersteun om akademiese sukses te behaal:

Direkteur

Prof Mamolahluwa Mokoena
Direkteur: Akademiese Ontwikkelings- en Ondersteuningsentrum vir Onderrig en Leer FA: Kampusbedrywighede
+27 (0)18 3892107/3892096
Gebou A3, Blok D, Kantoor G75
 

Personeel

Mev Annemarie Pretorius

Senior Administratiewe Assistent

+27 (0)18 299 2105

13205668@nwu.ac.za

Gebou E8, Kantoor K16

Potchefstroomkampus

Me Boitumelo Kofiwa

Administratiewe Assistent

20999275@nwu.ac.za

Gebou A3, Blok D, G76

Mafikengkampus

 

Dr Charl Nel

Senior Akademiese Adviseur

+27 (018) 299 2902

11658223@nwu.ac.za

Gebou E8, Kantoor K19

Potchefstroomkampus

Me Diné du Preez

Senior Akademiese Adviseur

+ 27 (0) 16 910 3311

dine.dupreez@nwu.ac.za

Gebou 13, Split vlak 3, Kantoor 309

Vaaldriehoekkampus

Mev Reinette Koekemoer

Senior Akademiese Adviseur

+ 27 (0) 18 299 4108

reinette.koekemoer@nwu.ac.za

Gebou E8,  Kantoor 136

Potchefstroomkampus

 

 

 

 

Me Ikanyeng N. Mokoka

Senior Administratiewe Beampte

+27 (018) 3892170

ikanyeng.mokoka@nwu.ac.za

Gebou A3, Blok D, Kantoor G88

Mafikengkampus

Me Jani Kuhn

Junior Studente Adviseur

+ 27 (0)16 910 3680 

jani.kuhn@nwu.ac.za

Gebou 13, Split vlak 3, Kantoor 302

Vaaldriehoekkampus

Mev Jeanette de Swardt

Senior Administratiewe Assistent

+27 (0) 18 299 2901

jeanette.deswardt@nwu.ac.za

Gebou E8, Kantoor K21

Potchefstroomkampus

Mnr Lucky Bogatsu

Lees Laboratorium Tegniese Assistent

+27 (0) 82 767 0948

lucky.bogatsu@nwu.ac.za

Gebou CLB, G01

Mafikengkampus

 

Me Keneilwe Mildred Seleke

Administratiewe assistent

+27 (0) 18 389 2087

23202998@nwu.ac.za

Gebou A3, Blok D, Kantoor 183

Mafikengkampus

 

Mnr Rodney Nel

Junior Studente Adviseur

+27 (0)18 299 2105

rodney.nel@nwu.ac.za

Gebou E8, K24

Potchefstroomkampus

 

Mev Mittah Malebo Magodielo

Akademiese Adviseur

+27 (0)18 389 2381

mittah.magodielo@nwu.ac.za

Gebou A3, Blok D, Kantoor G86

Mafikengkampus

Mev Mmamotswa Dibeco

Administratiewe Beampte

+27 (0)18 389 2107

16081285@nwu.ac.za

Gebou A3, Blok D, G74

Mafikengkampus

Dr Nomasomi Morule

Lees Sentrum Bestuurder / Lees Spesialis

+27 (0) 18 389 2058

nomasomi.morule@nwu.ac.za

Gebou A3, Blok D, Kantoor G79

Mafikengkampus

Me Sonja van der Westhuizen

Akademiese Adviseur

+27 (0) 18 299 2134

sonja.vanderwesthuizen@nwu.ac.za

Gebou E8, Kantoor K24

Potchefstroomkampus

 

Mev Anna Motlogi

Akademiese Adviseur

+27 (0) 18 389 2204

anna.motlogi@nwu.ac.za

Gebou A3, Blok C, Kantoor G65

Mafikengkampus