Mahikeng

Potchefstroom

Vanderbijlpark

  Gebou F18  

Mev Lerato Wana

Bestuurder (Studentevoorligting en -Ontwikkeling)

(018) 389 2860

Lerato.Wana@nwu.ac.za

Mahikengkampus, Gebou B6, Kamer G13

Mev M van der Merwe

Bestuurder (Studentevoorligting en -Ontwikkeling)

(018) 299 2894

Marelize.VanDerMerwe@nwu.ac.za

Potchefstroomkampus, Gebou F18, Kamer G02A

 

Vakant

Bestuurder (Studentevoorligting en -Ontwikkeling)

(016) 910 3194

Vanderbijlparkkampus, Gebou 13, Kantoor SL335

Mnr Masilo Mafokoane

Geregistreerde Berader

(018) 389 2838

Masilo.Mafokoane@nwu.ac.za

Mahikengkampus, Gebou B6, Kamer G09

Me J Potgieter

Senior Bedryfsielkundige

(018) 285 2568

JuanRi.Potgieter@nwu.ac.za

Potchefstroomkampus, Gebou F18, Kamer G05

 

Me ZP Kunene

Bedryfsielkundige

(016) 910 3192

Zinhle.Kunene@nwu.ac.za

Vanderbijlparkkampus, Gebou 13, Kantoor SL336

Me Onelihle Makedama

Geregistreerde Berader

(018) 389 2436

33548099@nwu.ac.za

Mahikengkampus, Gebou B6, Kamer G08

Mev I Coetzee

Senior Voorligtingsielkundige

(018) 285 2497

Ilana.Coetzee@nwu.ac.za

Potchefstroomkampus, Gebou F18

 

Me RT Mtimkulu

MIV/Vigs-koördineerder

Retlotlilwe.Pooe@nwu.ac.za

Me RT Mthinkhulu

Vanderbijlparkkampus

Me Rosa Modiba

Geregistreerde Berader

(018) 389 2401

Rosa.Modiba@nwu.ac.za

Mahikengkampus, Gebou B6, Kamer G10

 

Me S Smith

Geregistreerde Berader/Psigometris

(018) 299 2890

Salome.Smith@nwu.ac.za

Potchefstroomkampus, Gebou F18, Kamer G08

 

Me B Govender

Administratiewe assistent

(016) 910 3195

Babita.Govender@nwu.ac.za / scdvc@nwu.ac.za

Vanderbijlparkkampus

Mnr Donald Molema

Maatskaplike Werker

(018) 389 2965

Donald.Molema@nwu.ac.za

Mahikengkampus, Gebou B6, Kamer G07

Mev C Diedericks

Sekretaris

(018) 299 2893

Cathleen.Diedericks@nwu.ac.za / SCDpotch@nwu.ac.za

Potchefstroomkampus, Gebou F18

Me M Matsaneng

Maatskaplike werker

(016) 910 3049

Maggie.Matsaneng@nwu.ac.za

Vanderbijlparkkampus

Mnr PAN Mabille

MIV/Vigs-Koördineerder

(018) 389 2001

Pan.Mabille@nwu.ac.za

Mahikengkampus, Gebou B6, Kamer G15

Mev I Muller

Administratiewe Assistent

(018) 299 2896

Izelle.Muller@nwu.ac.za

Potchefstroomkampus, Gebou F18, Kamer G02

Ms N Modise

Geregistreerde Berader

(016) 910 3040

Modise.Naledi@nwu.ac.za

Vanderbijlparkkampus, Gebou 13, Kantoor SL343

Mev Vida Mutlaneng

Kantoor vir die Regte van Mense met Gestremdhede

(018) 389 2365

Vida.Mutlaneng@nwu.ac.za

Mahikengkampus, Gebou A3, Algemene Akademiese Gebou, Kamer 140

Ms Bridgette Ntuli

Hoof: Kantoor vir die Regte van Mense met Gestremdhede

(018) 299 4431

Bridgette.Ntuli@nwu.ac.za / concessionspotch@nwu.ac.za

Potchefstroomkampus, Gebou F18, Kamer G09

 

 

  Gebou E14, Thuso  
 

Me P Boshoff

Senior Maatskaplike Werker

(018) 299 1919

Petro.Boshoff@nwu.ac.za

Potchefstroomkampus, Gebou E14, Kamer G07

 
 

Me K van den Berg

Voorligtingsielkundige

(018) 285 2454

Karen.Pretorius@nwu.ac.za

Potchefstroomkampus, Gebou E14, Kamer G15

 
 

Mnr M Chauque

MIV/Vigs-Koördineerder

(018) 299 4382

Mario.Chauque@nwu.ac.za / hivpotch@nwu.ac.za

Potchefstroomkampus, Gebou E14, Kamer G17

 
 

Mev A Joubert

Administratiewe Assistent

(018) 299 2637

Anretha.Joubert@nwu.ac.za

Potchefstroomkampus, Gebou E14, Kamer G13

 
 

Me D Donga

Ontvangsdame

(018) 299 1777

27827097@nwu.ac.za / SCDpotch@nwu.ac.za

Potchefstroomkampus, Gebou E14, Ontvangs