Me Sharon Paulse

Direkteur: Kwalifikasies en Akademiese Beplanning
  018 299 2618
  Sharon.Paulse@nwu.ac.za
  Gebou F1, Kamer 140, Potchefstroom

Dr Dirk Van den Berg

Bestuurder: Eksterne Regulering
  018 299 1066
  Dirk.vandenBerg@nwu.ac.za
  Gebou F1, Kamer 140, Potchefstroom

Mev Jackie Slabbert-Redpath

Senior kurrikulumspesialis
  016 910 3020
  Jackie.Slabbert-Redpath@nwu.ac.za
  Gebou 24, Kamer G32, Vanderbijlpark

Dr Andre Bechuke

Senior kurrikulumspesialis
  018 299 1068
  Andre.Bechuke@nwu.ac.za
  Gebou F1, Kamer 137, Potchefstroom

Mev Babele Moletsane

Senior kurrikulumspesialis
  +27 18 389 2433
  Babele.Moletsane@nwu.ac.za
  Gebou A1, 235, Mahikengkampus, Mahikeng

Mnr Tiaan Boshoff

SKAS-administrateur en voldoeningsbeampte
  018 285 2785
  Tiaan.Boshoff@nwu.ac.za
  Gebou F1, Kamer 144, Potchefstroom

Mnr Xolani Boqo

Junior stelseladministrateur
  018 299 1061
  28744780@nwu.ac.za
  Gebou F1, Kamer 126, Potchefstroom

Mev Jacobie Fourie

Administratiewe Beampte
  +27 18 285 2667
  Jacobie.Fourie@nwu.ac.za
  Gebou F1, Kamer 140, Potchefstroom