Dr Janine Chantson

Hoofdirekteur
  +27 18 299 4923
  Janine.Chantson@nwu.ac.za
  Gebou D1, Kamer 220, Potchefstroom

Me Relebohile Baholo

Administrasie
  +27 18 299 4533
  Relebohile.Baholo@nwu.ac.za
  Gebou D1, Kamer 219, Potchefstroom

Mnr Johann Coetzee

Intellektuele Eiendom & Kontraktering
  +27 18 299 4924
  Johann.Coetzee@nwu.ac.za
  Gebou D1, Kamer 218, Potchefstroom

Mnr Hannes Malan

Kommersialisering
  082 412 4930
  Hannes.Malan@nwu.ac.za
  Gebou D1, Kamer 216, Potchefstroom

Mnr F.R. Bezuidenhout

Kommersialisering
  +27 18 299 1547
  FR.Bezuidenhout@nwu.ac.za
  Gebou D1, Kamer 201, Potchefstroom

Dr Mesuli Mbanjwa

Kommersialisering
  +27 18 299 4902
  Mesuli.Mbanjwa@nwu.ac.za
  Gebou D1, Kamer 215, Potchefstroom

Mev Ketlareng Polori

Kommersialisering & 'Innovation Highway'
  +27 18 299 4535
  Ketlareng.Polori@nwu.ac.za
  Gebou D1, Kamer 204A, Potchefstroom

Mev Gretha Duvenage

Legal & Compliance
  +27 18 299 4967
  Gretha.Duvenage@nwu.ac.za
  Gebou D1, Kamer 214, Potchefstroom

Mev Yolandé Bullock

Kantoor- en Kwaliteitsbestuurder
  +27 18 299 4964
  Yolande.Bullock@nwu.ac.za
  Gebou D1, Kamer 202, Potchefstroom

Mev Mari Berner

Administrasie
  +27 18 285 2007
  Mari.Berner@nwu.ac.za
  Gebou D1, Kamer 202, Potchefstroom

Mnr. Kgaugelo Maripane

Kommersialisering
  +27 18 299 4509
  Kgaugelo.Maripane@nwu.ac.za
  Gebou D1, Kamer 216, Potchefstroom