Dr Janine Chantson

Dr Janine Chantson

Hoofdirekteur
  +27 18 299 4923
  Janine.Chantson@nwu.ac.za
  Gebou D1, Kamer 220, Potchefstroom

Me Relebohile Baholo

Administrasie
  +27 18 299 4533
  Relebohile.Baholo@nwu.ac.za
  Gebou D1, Kamer 219, Potchefstroom

Mnr Hannes Malan

Kommersialisering
  082 412 4930
  Hannes.Malan@nwu.ac.za
  Gebou D1, Kamer 216, Potchefstroom

Mnr F.R. Bezuidenhout

Kommersialisering
  +27 18 299 1547
  FR.Bezuidenhout@nwu.ac.za
  Gebou D1, Kamer 201, Potchefstroom

Dr Mesuli Mbanjwa

Kommersialisering
  +27 18 299 4955
  Mesuli.Mbanjwa@nwu.ac.za
  Gebou D1, Kamer 216, Potchefstroom

Me Doret Kruger

Kommersialisering
  +27 18 299 4508
  Doret.Kruger@nwu.ac.za
  Gebou D1, Kamer 204D, Potchefstroom

Mnr Johann Coetzee

Intellektuele Eiendom & Kontraktering
  +27 18 299 4924
  Johann.Coetzee@nwu.ac.za
  Gebou D1, Kamer 218, Potchefstroom

Mev Gretha Duvenage

Legal & Compliance
  +27 18 299 4967
  Gretha.Duvenage@nwu.ac.za
  Gebou D1, Kamer 214, Potchefstroom

Mev Ketlareng Polori

Kommersialisering & 'Innovation Highway'
  +27 18 299 4535
  Ketlareng.Polori@nwu.ac.za
  Gebou D1, Kamer 204A, Potchefstroom

Mev Yolandé Bullock

Kantoor- en Kwaliteitsbestuurder
  +27 18 299 4964
  Yolande.Bullock@nwu.ac.za
  Gebou D1, Kamer 202, Potchefstroom
Mev Mari Berner

Mev Mari Berner

Administrasie
  +27 18 285 2007
  Mari.Berner@nwu.ac.za
  Gebou D1, Kamer 202, Potchefstroom
Mnr André Hattingh

Mnr André Hattingh


  +27 18 299 4902
  Andre.Hattingh@nwu.ac.za
  Gebou D1, Kamer 215, Potchefstroom

Mnr Tinus Vorster

Projekte
  083 654 6549
  Tinus.Vorster@nwu.ac.za
  Pretoria Kantoor,
Mev Cora de Groot

Mev Cora de Groot

Projekte
  082 333 4686
  Cora.DeGroot@nwu.ac.za
  Pretoria Kantoor,
Me Onkemetse Mosetlhe

Me Onkemetse Mosetlhe

Interne
  +27 18 299 4509
  Onkemetse.Mosetlhe@nwu.ac.za
  Gebou D1, Kamer 204B, Potchefstroom

Me Audrey Vanya

Interne
  +27 18 299 4530
  26675129@nwu.ac.za
  Gebou D1, Kamer 204C, Potchefstroom