Kontak NWU Navorsingsondersteuning

 

Postitel
Prof Nnenesi Kgabi
Direkteur: Navorsingsondersteuning
Telefoon
 E-pos
018 299 4848
Nnenesi.Kgabi@nwu.ac.za
Adres Gebou C1, Kantoor 219, Potchefstroomkampus

 

Postitel
Me Marí Labuschagné
Administratiewe Beampte
Telefoon
 E-pos
018 299 4852
Mari.Labuschagne@nwu.ac.za
Adres Gebou C1, Kantoor 222, Potchefstroomkampus

 

Postitel
Mnr Johann du Plessis
Senior Navorsingsondersteuningskoördineerder
Telefoon
 E-pos
018 299 4854
johann.duplessis@nwu.ac.za
Adres Gebou C1, Kantoor 224, Potchefstroomkampus

 

 
Postitel
Vakant
Navorsingsondersteuningskoördineerder
Telefoon
 E-pos

018 299 4789
vakant

Adres Gebou C1, Kantoor 223, Potchefstroomkampus

 

Postitel
Me Mpe Meintjes
Navorsingsondersteuningskoördineerder
Telefoon
 E-pos
018 299 4856
mpe.meintjes@nwu.ac.za
Adres Gebou C1, Kantoor 216, Potchefstroomkampus

 

Postitel
Me Teresa Smit
Navorsingsondersteuningskoördineerder
Telefoon
E-pos
018 299 4853
teresa.smit@nwu.ac.za
Adres Gebou C1, Kantoor 215, Potchefstroomkampus

 

Postitel
Mnr Nkosinathi Machine
Navorsingsetiekkoördineerder
Telefoon
 E-pos
016 103 4446
Nkosinathi.Machine@nwu.ac.za
Adres Gebou 6, TRADE Kantore, Vanderbijlparkkampus

 

Postitel
Me Cora de Groot
Senior Spesialis
Telefoon
E-pos
Cora.DeGroot@nwu.ac.za
Adres Pretoria kantoor

 

Postitel
Me Zama Kose
Senior Spesialis
Telefoon
E-pos
016 910 3444
Zama.Kose@nwu.ac.za
Adres Gebou 6, Kantoor G11, Vanderbijlparkkampus

 

Postitel
Mev Doret Kruger
Senior Spesialis
Telefoon
E-pos

018 285 2076
Doret.Kruger@nwu.ac.za

Adres Gebou C1, Kantoor 201, Potchefstroomkampus

 

Postitel
Mr Tinus Vorster
Senior Spesialis
Telefoon
E-pos
083 654 6459
Tinus.Vorster@nwu.ac.za
Adres Pretoria kantoor

 

Postitel
Me Heide Goedhals
Senior Navorsingsteunbeampte
Telefoon
 E-pos
018 299 4855
25377167@nwu.ac.za
Adres Gebou C1, Kantoor 220, Potchefstroomkampus

 

Postitel
Mr Melvin Mothoa
Senior Navorsingsteunbeampte
Telefoon
E-pos
018 299 4849
40942678@nwu.ac.za
Adres Gebou C1, Kantoor 221, Potchefstroomkampus

 

Postitel
Phathizwe Gwebu
Senior Navorsingsondersteuningsassistent
Telefoon
E-pos
018 389 2377
phathizwe808@gmail.com
Adres

Gebou A2, Kantoor G33, Mahikengkampus

 

Postitel
Boitumelo Mdluli
Navorsingsondersteuningsassistent
Telefoon
E-pos
018 299 4892
34421025@nwu.ac.za
Adres Gebou C1, Kantoor 218, Potchefstroomkampus

 

Postitel
Mev Amanda Koto
Navorsingsondersteuningsassistent
Telefoon
 E-pos
018 299 4531
33427429@nwu.ac.za
Adres Gebou C1, Kantoor 205A, Potchefstroomkampus